Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 7. krog 08.10.17
   TEKMA: NŠ NK Krško A - Fosilum Šentjur 3 : 1 0 : 1
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  1  Medved Val (V) 14.02.05
  4  Milanović Lan (K) 13.02.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  11  Meze Tai 14.06.06
  18  Golob Gal 17.06.06
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  33  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
  99  Bračun Urban 20.06.05
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Kolar Matic (V) 16.04.05
  2  Voga Andraž 07.05.05
  3  Mulej Rožle 13.06.05
  4  Kačičnik Miha 24.01.06
  5  Marguč Tai 06.10.06
  6  Čolovič Jakob (K) 29.08.05
  7  Križnik Dominik 22.04.05
  9  Selič Žiga 14.05.06
  10  Strašek Tim 04.04.06
  11  Pavčnik Žan 19.08.06
  12  Špoljarič Anže (V) 19.12.05
  13  Podgoršek Alen 26.08.05
  14  Šakić Antonio 21.06.05
  15  Juršinič Klemen 13.06.06
  16  Studnička Tian 25.05.06
  17  Kotar Tim 05.04.05
  18  Šuster Martin 29.11.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško A
   Zore Janoš
   Fosilum Šentjur
   STRELCI
   NŠ NK Krško A
   1 : 1 11 - Meze Tai (32')
   2 : 1 11 - Meze Tai (35')
   3 : 1 19 - Božič Jure (59')11m
   Fosilum Šentjur
   0 : 1   9 - Selič Žiga (20') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško A
   Fosilum Šentjur
    5 - Marguč Tai (25')
    11 - Pavčnik Žan (51')
    10 - Strašek Tim (52')
    14 - Šakić Antonio (58')
    2 - Voga Andraž (58')
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško A
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan