Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - Dravinja A 3 : 0 1 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Radeljak Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  3  Baškovič Nil 27.11.05
  4  Hervol Žiga 06.07.06
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Srpčič Nik 21.04.05
  8  Pavlovič Vid 21.09.05
  9  Strgar Domen 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej (K) 18.07.05
  13  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  14  Brdik Tomaž 28.08.06
  15  Bibič Maj 12.08.05
  16  Župančič Jan 13.02.05
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  6  Brglez Benjamin 07.04.06
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  19  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 0 9 - Strgar Domen (7')
   2 : 0 9 - Strgar Domen (52')
   3 : 0 13 - Ajdišek Aljaž (59')
   Dravinja A
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
    9 - Strgar Domen (57')
   Dravinja A
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan