Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: Rudar Velenje A - NŠ NK Krško A 2 : 2 1 : 2
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  3  Majhen Anže 01.10.05
  4  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  5  Turinek Andraž 30.04.06
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  14  Trumić Ajas 24.06.05
  15  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  17  Supovec Anej 26.08.05
  18  Jurić Tin 17.05.06
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  4  Milanović Lan 13.02.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  11  Meze Tai 14.06.06
  18  Golob Gal 17.06.06
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  23  Medved Val (V) 14.02.05
  33  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
  99  Bračun Urban 20.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   NŠ NK Krško A
   Zore Janoš
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 8 - Jelen Jaša (12')
   2 : 2 11 - Abbas Tarik (44')
   NŠ NK Krško A
   1 : 1   10 - Kržan Luka (25') 
   1 : 2   11 - Meze Tai (28') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NŠ NK Krško A
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan