Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - NK Šampion A 0 : 2 0 : 0
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Aberšek Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  4  Potočnik Anej 10.10.06
  8  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  10  Vidmar David 15.08.05
  11  Pirečnik Nik 16.12.06
  12  Suljanovič Jan (V) 11.12.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Rakun Marko 22.01.05
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  16  Emeršič Teo 27.12.05
  17  Sušnik Jaka 05.04.05
  19  Šibanc Jon 27.08.06
  20  Fajdiga Žak 26.06.05
  24  Kokol Filip 19.04.05
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  4  Stegu Filip 27.05.06
  6  Drobne Maj 29.03.05
  7  Malec Tine 14.01.05
  8  Dobovičnik Ben 04.02.05
  9  Jazavac Mirza 28.03.05
  10  Štante Tjaš 19.09.05
  11  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  17  Krajnc Jakob 29.05.05
  18  Hempt Lukas 10.09.05
  19  Obreza Tai 28.08.05
  20  Narat Filip (K) 30.04.05
  31  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   NK Šampion A
   0 : 1   7 - Malec Tine (32') 
   0 : 2   10 - Štante Tjaš (38') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
    11 - Pirečnik Nik (57')
   NK Šampion A
    17 - Krajnc Jakob (45')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   NK Šampion A
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan