Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 2. krog 28.09.17
   TEKMA: NŠ NK Krško A - NK Šampion A 2 : 1 0 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  4  Milanović Lan 13.02.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  11  Meze Tai 14.06.06
  16  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  18  Golob Gal 17.06.06
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  23  Medved Val (V) 14.02.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
  99  Bračun Urban 20.06.05
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  4  Stegu Filip 27.05.06
  7  Malec Tine 14.01.05
  8  Dobovičnik Ben 04.02.05
  9  Jazavac Mirza 28.03.05
  10  Štante Tjaš 19.09.05
  11  Hodnik Nik Gašper (K) 02.05.05
  15  Presinger Nik 24.07.05
  16  Tabaković Esad 17.02.05
  17  Krajnc Jakob 29.05.05
  18  Hempt Lukas 10.09.05
  19  Obreza Tai 28.08.05
  20  Narat Filip 30.04.05
  21  Delić Nikola 06.12.05
  31  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško A
   Zore Janoš
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NŠ NK Krško A
   1 : 1 97 - Katič Patrik (38')
   2 : 1 11 - Meze Tai (40')
   NK Šampion A
   0 : 1   10 - Štante Tjaš (33') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško A
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško A
   NK Šampion A
   MENJAVE
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan