Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 24.09.17
   TEKMA: NŠ NK Krško A - NK Žalec A 4 : 0 4 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  4  Milanović Lan 13.02.05
  9  Čuber Potočnik Jaka 17.06.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  11  Meze Tai 14.06.06
  16  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  18  Golob Gal 17.06.06
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  23  Medved Val (V) 14.02.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  99  Bračun Urban 20.06.05
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  1  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  2  Križnik Tai 13.05.06
  3  Petek Staš 02.11.06
  4  Kuburaš Tarik 22.09.05
  5  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  6  Kotnik Gorazd 03.02.05
  7  Jensterle Jaka 25.04.07
  8  Golič Lovro (K) 05.03.06
  9  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  10  Švec Gal 11.01.05
  11  Lešnik Urh 25.04.06
  12  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  13  Brečko Enej 23.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško A
   Zore Janoš
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   STRELCI
   NŠ NK Krško A
   1 : 0 19 - Božič Jure (21')
   2 : 0 10 - Kržan Luka (49')
   3 : 0 18 - Golob Gal (54')
   4 : 0 97 - Katič Patrik (60')
   NK Žalec A
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško A
   NK Žalec A
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško A
   NK Žalec A
   MENJAVE
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan