Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 24.09.17
   TEKMA: ND Mozirje A - Rudar Velenje A 0 : 6 0 : 2
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje A
Priimek in ime Rojen
  4  Rozoničnik Filip 22.11.06
  7  Lukač Mark 31.03.06
  8  Miklavc Jakob 26.08.06
  9  Lončar Rok 18.08.06
  10  Pikl Anžej 27.06.05
  11  Podvratnik Urban 22.11.05
  13  Praznik Jan 21.09.05
  14  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  16  Lekše Rok 24.10.06
  18  Bele Nejc (K) 03.05.05
  41  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  3  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  4  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  5  Majhen Anže 01.10.05
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  9  Turinek Andraž 30.04.06
  11  Matanovič Tim 08.12.05
  14  Trumić Ajas 24.06.05
  17  Supovec Anej 26.08.05
  18  Jurić Tin 17.05.06
  22  Abbas Tarik 18.04.05
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje A
   Bezovnik David
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   STRELCI
   ND Mozirje A
   0 : 1 4 - Rozoničnik Filip (3')AG
   Rudar Velenje A
   0 : 2   11 - Matanovič Tim (5') 
   0 : 3   11 - Matanovič Tim (32') 
   0 : 4   11 - Matanovič Tim (40') 
   0 : 5   18 - Jurić Tin (52') 
   0 : 6   18 - Jurić Tin (54') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje A
   Rudar Velenje A
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje A
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   ND Mozirje A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan