Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 4. krog 21.09.17
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Šampion A 2 : 2 1 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 80
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  2  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  5  Majhen Anže 01.10.05
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  9  Turinek Andraž 30.04.06
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  14  Trumić Ajas 24.06.05
  15  Jurić Tin 17.05.06
  17  Supovec Anej 26.08.05
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej 16.06.05
  4  Stegu Filip 27.05.06
  6  Drobne Maj 29.03.05
  7  Malec Tine 14.01.05
  8  Dobovičnik Ben 04.02.05
  9  Jazavac Mirza 28.03.05
  10  Štante Tjaš 19.09.05
  11  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  17  Krajnc Jakob 29.05.05
  18  Hempt Lukas 10.09.05
  19  Obreza Tai (K) 28.08.05
  21  Delić Nikola 06.12.05
  31  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 4 - Sulejmanović Lejl (5')
   2 : 1 10 - Matanovič Tim (56')
   NK Šampion A
   1 : 1   19 - Obreza Tai (52') 
   2 : 2   19 - Obreza Tai (58') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Šampion A
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan