Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 4. krog 21.09.17
   TEKMA: NK Žalec A - ND Mozirje A 1 : 1 1 : 0
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  2  Brečko Enej 23.04.06
  3  Kuburaš Tarik 22.09.05
  4  Križnik Tai 13.05.06
  7  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  8  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  9  Petek Staš 02.11.06
  10  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  11  Golič Lovro (K) 05.03.06
  13  Jensterle Jaka 25.04.07
  17  Lešnik Urh 25.04.06
  18  Kotnik Gorazd 03.02.05
  19  Švec Gal 11.01.05
  33  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
   ND Mozirje A
Priimek in ime Rojen
  3  Podvratnik Urban 22.11.05
  4  Rozoničnik Filip 22.11.06
  5  Marjanovič Pregelj Nik 07.09.05
  6  Matko Manuel 16.12.05
  7  Lukač Mark 31.03.06
  8  Miklavc Jakob 26.08.06
  9  Lončar Rok 18.08.06
  10  Pikl Anžej 27.06.05
  11  Bele Nejc (K) 03.05.05
  12  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
  13  Praznik Jan 21.09.05
  15  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  16  Lekše Rok 24.10.06
  19  Turnšek Sven 25.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   ND Mozirje A
   Bezovnik David
   STRELCI
   NK Žalec A
   1 : 0 3 - Kuburaš Tarik (7')
   ND Mozirje A
   1 : 1   11 - Bele Nejc (57') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec A
    9 - Petek Staš (38')
   ND Mozirje A
   IZKLJUČENI
   NK Žalec A
   ND Mozirje A
   MENJAVE
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan