Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 3. krog 10.09.17
   TEKMA: Dravinja A - Fosilum Šentjur 6 : 0 3 : 0
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  6  Brglez Benjamin 07.04.06
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Kolar Matic (V) 16.04.05
  2  Voga Andraž 07.05.05
  3  Mulej Rožle 13.06.05
  4  Čolovič Jakob 29.08.05
  5  Marguč Tai (K) 06.10.06
  6  Šuster Martin 29.11.05
  7  Strašek Tim 04.04.06
  9  Pavčnik Žan 19.08.06
  10  Selič Žiga 14.05.06
  11  Šakić Antonio 21.06.05
  12  Špoljarič Anže (V) 19.12.05
  13  Kačičnik Miha 24.01.06
  14  Podgoršek Alen 26.08.05
  15  Juršinič Klemen 13.06.06
  16  Kotar Tim 05.04.05
  17  Kugler Teo 09.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Furman Matej
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   STRELCI
   Dravinja A
   1 : 0 9 - Hribernik Luka (6')
   2 : 0 10 - Janžič Lan (9')
   3 : 0 6 - Brglez Benjamin (20')
   4 : 0 21 - Markelc Maks (41')
   5 : 0 2 - Vodovnik Simon (52')
   6 : 0 9 - Hribernik Luka (57')
   Fosilum Šentjur
   OPOMINJANI
   Dravinja A
    9 - Hribernik Luka (54')
   Fosilum Šentjur
    13 - Kačičnik Miha (40')
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica : Šampion 0 : 4
Pohorje : S.Rojko Dobrovce 2 : 1
Mons Claudius : Dravinja 1 : 1
Zreče : Šmarje pri Jelšah 8 : 0
AjDAS Lenart : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3
Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Videm : Fosilum Šentjur 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan