Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 3. krog 10.09.17
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - NK Šmartno 1928 5 : 1 3 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Radeljak Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  3  Baškovič Nil 27.11.05
  4  Hervol Žiga 06.07.06
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Srpčič Nik 21.04.05
  7  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  8  Pavlovič Vid 21.09.05
  9  Strgar Domen (K) 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej 18.07.05
  20  Bibič Maj (V) 12.08.05
  66  Župančič Jan 13.02.05
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  7  Šibanc Jon 27.08.06
  8  Kokol Filip 19.04.05
  10  Vidmar David 15.08.05
  11  Pirečnik Nik 16.12.06
  12  Suljanovič Jan (V) 11.12.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Rakun Marko 22.01.05
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  17  Sušnik Jaka 05.04.05
  19  Emeršič Teo 27.12.05
  20  Fajdiga Žak (K) 26.06.05
  22  Vodovnik Tilen 05.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 0 10 - Kranjčič Gal (1')
   2 : 0 9 - Strgar Domen (11')
   3 : 0 4 - Hervol Žiga (23')
   4 : 1 10 - Kranjčič Gal (41')
   5 : 1 66 - Župančič Jan (59')
   NK Šmartno 1928
   3 : 1   11 - Pirečnik Nik (36') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
   NK Šmartno 1928
    8 - Kokol Filip (59')
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica : Šampion 0 : 4
Pohorje : S.Rojko Dobrovce 2 : 1
Mons Claudius : Dravinja 1 : 1
Zreče : Šmarje pri Jelšah 8 : 0
AjDAS Lenart : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3
Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Videm : Fosilum Šentjur 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan