Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 3. krog 09.09.17
   TEKMA: NK Šampion A - NK Žalec A 2 : 1 2 : 1
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  4  Narat Filip 30.04.05
  6  Štante Tjaš 19.09.05
  7  Malec Tine 14.01.05
  8  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  9  Obreza Tai 28.08.05
  10  Dobovičnik Ben (K) 04.02.05
  11  Hempt Lukas 10.09.05
  12  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  13  Delić Nikola 06.12.05
  14  Tabaković Esad 17.02.05
  15  Jazavac Mirza 28.03.05
  16  Stegu Filip 27.05.06
  17  Krajnc Jakob 29.05.05
  20  Presinger Nik 24.07.05
  21  Drobne Maj 29.03.05
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  2  Kotnik Gorazd 03.02.05
  3  Križnik Tai 13.05.06
  8  Lešnik Urh 25.04.06
  9  Petek Staš 02.11.06
  16  Kuburaš Tarik 22.09.05
  18  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  19  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  20  Golič Lovro (K) 05.03.06
  21  Jensterle Jaka 25.04.07
  22  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  25  Švec Gal 11.01.05
  27  Brečko Enej 23.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   STRELCI
   NK Šampion A
   1 : 0 11 - Hempt Lukas (3')
   2 : 1 8 - Hodnik Nik Gašper (13')
   NK Žalec A
   1 : 1   20 - Golič Lovro (12') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A
   NK Žalec A
    9 - Petek Staš (26')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A
   NK Žalec A
   MENJAVE
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica : Šampion 0 : 4
Pohorje : S.Rojko Dobrovce 2 : 1
Mons Claudius : Dravinja 1 : 1
Zreče : Šmarje pri Jelšah 8 : 0
AjDAS Lenart : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3
Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Videm : Fosilum Šentjur 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan