Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 1. krog 27.08.17
   TEKMA: NK Šampion A - ND Mozirje A 8 : 2 3 : 1
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Delić Nikola
  3  Obreza Tai
  4  Narat Filip
  6  Krajnc Jakob
  7  Malec Tine
  9  Hempt Lukas
  10  Štante Tjaš
  12  Cvek Blaž (V)
  13  Dobovičnik Ben (K)
  15  Drobne Maj
  16  Hodnik Nik Gašper
   ND Mozirje A
Priimek in ime
  1  Kolenc Aljaž (V)
  3  Lekše Rok
  4  Terbovšek Finkšt Aljaž
  7  Lukač Mark
  8  Miklavc Jakob
  9  Rozoničnik Filip
  10  Pikl Anžej
  11  Podvratnik Urban
  13  Marjanovič Pregelj Nik
  15  Lončar Rok
  16  Turnšek Sven
  18  Bele Nejc (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   ND Mozirje A
   Bezovnik David
   STRELCI
   NK Šampion A
   2 : 0 16 - Hodnik Nik Gašper (14')
   3 : 0 7 - Malec Tine (19')
   4 : 1 13 - Dobovičnik Ben (37')
   5 : 1 16 - Hodnik Nik Gašper (43')
   6 : 1 16 - Hodnik Nik Gašper (45')
   7 : 2 7 - Malec Tine (55')
   8 : 2 9 - Hempt Lukas (60')
   ND Mozirje A
   1 : 0   8 - Miklavc Jakob (6')  AG
   3 : 1   7 - Lukač Mark (28') 
   6 : 2   3 - Lekše Rok (47') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A
   ND Mozirje A
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A
   ND Mozirje A
   MENJAVE
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan