Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 15. krog 04.05.18
   TEKMA: NŠ NK Krško A - NK Šmartno 1928 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime
  1  Dornik Erazem (V)
  4  Stanič Nik
  5  Cekaj Leonis
  6  Hodžič Ermin
  7  Černe Gašper
  10  Zupan Jure
  11  Halimi Hamit
  16  Čučnik Robert
  19  Zbašnik Jakob (K)
  21  Medle Gregor
  22  Ficko Maj
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V,K)
  2  Bezjak Tilen
  5  Strmčnik Jaka
  6  Lenošek Urban
  7  Pirečnik Rok Jože
  8  Zapušek Jure
  9  Dogaris Maj
  11  Jurinec Žan
  15  Vasle Žan Luka
  17  Primožič Nejc
  20  Fajdiga Žak
  Rezervni igralci
  3  Lekše Lan
  8  Račič Gabrijel
  12  Hajdinjak Jan (V)
  13  Abram Sani
  17  Lepšina Matic
  18  Pribožič Tim
  20  Jagodič Enej
  Rezervni igralci
  13  Hudolin Oskar
   TRENER
   NŠ NK Krško A
   Zorko Rok
   NK Šmartno 1928
   Pečovnik Jernej
   STRELCI
   NŠ NK Krško A
   1 : 0 6 - Hodžič Ermin (4')
   2 : 0 7 - Černe Gašper (5')
   3 : 0 6 - Hodžič Ermin (39')
   4 : 0 3 - Lekše Lan (46')
   5 : 0 3 - Lekše Lan (63')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško A
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško A
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Lepšina Matic
       7 - Černe Gašper
  36'     3 - Lekše Lan
       16 - Čučnik Robert
  36'     20 - Jagodič Enej
       11 - Halimi Hamit
  44'     13 - Abram Sani
       4 - Stanič Nik
  49'     12 - Hajdinjak Jan
       1 - Dornik Erazem
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  12'     13 - Hudolin Oskar
       8 - Zapušek Jure
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan