Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 14. krog 20.04.18
   TEKMA: ND Mozirje - Dravinja 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  4  Skok Nejc
  5  Podvratnik Janez
  6  Funtek Johan
  7  Marcen Adam
  8  Podvratnik Urban
  9  Pikl Anžej
  10  Suhoveršnik Manca
  11  Troger Jan (K)
  13  Štiglic Jan
  14  Bele Nejc
  51  Kolenc Aljaž (V)
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Obrul Nejc (V)
  3  Ratković Macuh Jaka
  4  Brence Rok
  6  Guček Žiga
  7  Petan Obrul Alen (K)
  10  Rak Aljaž
  11  Selčan Nik
  17  Janžič Lan
  19  Mokotar Miha
  20  Dover Gregor
  21  Markelc Maks
  Rezervni igralci
  15  Terbovšek Finkšt Aljaž
  Rezervni igralci
  13  Ciglarič Žiga
  14  Hribernik Luka
  15  Špes Marko
   TRENER
   ND Mozirje
   Brinjovc Marko
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   STRELCI
   ND Mozirje
   Dravinja
   0 : 1   7 - Petan Obrul Alen (23') 
   0 : 2   10 - Rak Aljaž (30') 
   0 : 3   7 - Petan Obrul Alen (33') 
   0 : 4   7 - Petan Obrul Alen (36') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   Dravinja
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Dravinja
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Hribernik Luka
       19 - Mokotar Miha
  60'     13 - Ciglarič Žiga
       20 - Dover Gregor
  69'     15 - Špes Marko
       21 - Markelc Maks
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan