Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 14. krog 20.04.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - NK Celje 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brglez Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  2  Lubšina Rašović Gregor
  3  Zlobko Filip
  4  Urek Luka
  6  Juhart Luka
  7  Črpič Jakob (K)
  8  Kukovica Luka
  9  Geč Nik
  13  Bajs Domen
  14  Brkić Timotej
  15  Strgar Domen
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Gradišek Anže (V)
  2  Malis Luka
  3  Moljk Žiga
  4  Moljk Aljaž
  5  Šljivo Ermin
  6  Sadnik Anže
  7  Veber Tim (K)
  8  Trbežnik Amadej
  9  Gajanić Alex
  10  Kužner Rok
  11  Ajradinović Alen
  Rezervni igralci
  10  Čurič Luka
  17  Zorko Domen
  Rezervni igralci
  13  Lavtižar Lian
  14  Beltram Nik
  15  Skok Andraž
  16  Brecl Anej
  17  Kotnik Tian
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   NK Celje
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 0 15 - Strgar Domen (33')
   NK Celje
   1 : 1   7 - Veber Tim (68') 
   1 : 2   7 - Veber Tim (70') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
   NK Celje
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   NK Celje
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
  51'     10 - Čurič Luka
       4 - Urek Luka
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  25'     15 - Skok Andraž
       8 - Trbežnik Amadej
  43'     14 - Beltram Nik
       6 - Sadnik Anže
  49'     16 - Brecl Anej
       9 - Gajanić Alex
  60'     17 - Kotnik Tian
       2 - Malis Luka
  66'     13 - Lavtižar Lian
       11 - Ajradinović Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan