Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 14. krog 20.04.18
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Rudar Velenje 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik: Grošič Kenan
   2. pomočnik: Lever Laura
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V)
  2  Bezjak Tilen
  4  Dogaris Jan (K)
  5  Strmčnik Jaka
  6  Lenošek Urban
  7  Pirečnik Rok Jože
  8  Zapušek Jure
  9  Dogaris Maj
  11  Jurinec Žan
  15  Vasle Žan Luka
  17  Primožič Nejc
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  4  Majhen Anže
  5  Sadiković Jasmin
  6  Abbas Tarik
  7  Irmančnik Kristjan (K)
  8  Turinek Lovro
  10  Matanovič Tim
  11  Škrobar Matej
  12  Plank Teo (V)
  21  Šlehta Nik
  22  Siočić Aid Denaj
  23  Bulajić Arne
  Rezervni igralci
  13  Hudolin Oskar
  18  Vidmar David
  Rezervni igralci
  9  Alić Ermin
  13  Plazl Enej
  14  Sulejmanović Lejl
  19  Pejović Filip
  20  Meža Miha
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   Rudar Velenje
   Cafuta David
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 8 - Zapušek Jure (12')
   2 : 0 7 - Pirečnik Rok Jože (30')
   3 : 1 2 - Bezjak Tilen (67')
   Rudar Velenje
   2 : 1   10 - Matanovič Tim (48') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   Rudar Velenje
    6 - Abbas Tarik (42')
    22 - Siočić Aid Denaj (55')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Hudolin Oskar
       15 - Vasle Žan Luka
  62'     18 - Vidmar David
       11 - Jurinec Žan
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  48'     9 - Alić Ermin
       8 - Turinek Lovro
  55'     20 - Meža Miha
       4 - Majhen Anže
  62'     19 - Pejović Filip
       11 - Škrobar Matej
  62'     14 - Sulejmanović Lejl
       23 - Bulajić Arne
  65'     13 - Plazl Enej
       5 - Sadiković Jasmin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan