Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 11. krog 10.04.18
   TEKMA: Dravinja - NK Brežice 1919 A 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  1  Obrul Nejc (V) 15.06.03
  3  Ratković Macuh Jaka 07.02.04
  4  Brence Rok 19.03.03
  5  Bilbija Petar 20.11.03
  6  Guček Žiga 18.03.03
  7  Petan Obrul Alen (K) 22.02.03
  10  Rak Aljaž 28.04.03
  11  Selčan Nik 24.12.03
  14  Hribernik Luka 20.10.05
  19  Mokotar Miha 05.02.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Cerjak Nik 17.07.03
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Črpič Jakob (K) 13.09.03
  8  Kukovica Luka 14.02.03
  9  Geč Nik 15.02.04
  10  Čurič Luka 11.04.04
  11  Račič Tim 14.03.03
  12  Zorko Domen (V) 23.03.03
  13  Bajs Domen 12.11.04
  15  Strgar Domen 29.06.05
  Rezervni igralci
  8  Primožič Matic 11.03.03
  12  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  15  Špes Marko 12.03.04
  17  Janžič Lan 12.01.05
  Rezervni igralci
  2  Župančič Jan 13.02.05
  14  Brkić Timotej 18.07.05
   TRENER
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 2 10 - Rak Aljaž (65')
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   7 - Črpič Jakob (17') 
   0 : 2   7 - Črpič Jakob (55')  11m
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NK Brežice 1919 A
    10 - Čurič Luka (35')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  48'     17 - Janžič Lan
       14 - Hribernik Luka
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Brkić Timotej
       10 - Čurič Luka
  58'     2 - Župančič Jan
       4 - Urek Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan