Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 11. krog 10.04.18
   TEKMA: Dravinja - NK Brežice 1919 A 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Obrul Nejc (V)
  3  Ratković Macuh Jaka
  4  Brence Rok
  5  Bilbija Petar
  6  Guček Žiga
  7  Petan Obrul Alen (K)
  10  Rak Aljaž
  11  Selčan Nik
  14  Hribernik Luka
  19  Mokotar Miha
  20  Dover Gregor
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  4  Urek Luka
  5  Cerjak Nik
  6  Juhart Luka
  7  Črpič Jakob (K)
  8  Kukovica Luka
  9  Geč Nik
  10  Čurič Luka
  11  Račič Tim
  12  Zorko Domen (V)
  13  Bajs Domen
  15  Strgar Domen
  Rezervni igralci
  8  Primožič Matic
  12  Jelenko Žiga (V)
  15  Špes Marko
  17  Janžič Lan
  Rezervni igralci
  2  Župančič Jan
  14  Brkić Timotej
   TRENER
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 2 10 - Rak Aljaž (65')
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   7 - Črpič Jakob (17') 
   0 : 2   7 - Črpič Jakob (55')  11m
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NK Brežice 1919 A
    10 - Čurič Luka (35')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  48'     17 - Janžič Lan
       14 - Hribernik Luka
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Brkić Timotej
       10 - Čurič Luka
  58'     2 - Župančič Jan
       4 - Urek Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan