Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 11. krog 10.04.18
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - NK Šampion 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Grašič Rok (V) 31.12.03
  4  Dogaris Jan (K) 15.01.03
  5  Strmčnik Jaka 06.04.03
  6  Lenošek Urban 21.06.03
  7  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  9  Dogaris Maj 19.07.04
  10  Primožič Nejc 06.04.03
  11  Jurinec Žan 05.02.03
  15  Vasle Žan Luka 15.07.03
  16  Bezjak Tilen 15.06.03
  18  Zapušek Jure 02.09.05
   NK Šampion
Priimek in ime Rojen
  2  Kocjančič Žak 03.07.03
  4  Zaveršnik Tai 11.04.04
  5  Satler Jan 16.06.04
  7  Zymeri Dardan 07.04.03
  8  Jagodič Timotej 27.03.04
  9  Kocijan Blaž (K) 16.05.03
  10  Križnik Jaka 03.10.03
  11  Turk Jaka 23.08.04
  16  Šiljeg Niki 26.05.04
  19  Privošnik Luka 26.03.03
  33  Srše Jaša (V) 20.04.04
  Rezervni igralci
  3  Hudolin Oskar 27.10.05
  20  Fajdiga Žak 26.06.05
  Rezervni igralci
  1  Dimnik Nik (V) 20.03.04
  3  Flis Jakob 19.07.04
  6  Lončar Žak 16.08.04
  13  Doler Liam 03.08.04
  14  Kolar Jan 24.04.04
  15  Veligošek Žiga 24.06.03
  17  Videčnik Urh 24.01.04
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   NK Šampion
   Golob Danilo
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   NK Šampion
   0 : 1   7 - Zymeri Dardan (62') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   NK Šampion
    17 - Videčnik Urh (64')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  47'     20 - Fajdiga Žak
       15 - Vasle Žan Luka
  47'     3 - Hudolin Oskar
       9 - Dogaris Maj
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Videčnik Urh
       11 - Turk Jaka
  36'     13 - Doler Liam
       16 - Šiljeg Niki
  50'     14 - Kolar Jan
       2 - Kocjančič Žak
  55'     6 - Lončar Žak
       10 - Križnik Jaka
  65'     3 - Flis Jakob
       19 - Privošnik Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan