Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 03.04.18
   TEKMA: ND Mozirje - NK Šmartno 1928 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Drofenik Nik (V)
  4  Funtek Johan
  6  Bastl Matic
  7  Marcen Adam
  8  Podvratnik Urban
  9  Kolenc Aljaž
  10  Suhoveršnik Manca
  11  Troger Jan (K)
  13  Pikl Anžej
  14  Bele Nejc
  16  Podvratnik Janez
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V)
  4  Dogaris Jan (K)
  5  Strmčnik Jaka
  6  Lenošek Urban
  9  Dogaris Maj
  10  Primožič Nejc
  11  Jurinec Žan
  15  Vasle Žan Luka
  17  Bezjak Tilen
  18  Hudolin Oskar
  20  Fajdiga Žak
  Rezervni igralci
  2  Terbovšek Finkšt Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Vodovnik Tilen
  7  Pirečnik Rok Jože
  12  Matjaž Žiga (V)
   TRENER
   ND Mozirje
   Brinjovc Marko
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   STRELCI
   ND Mozirje
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   4 - Dogaris Jan (21') 
   0 : 2   11 - Jurinec Žan (39') 
   0 : 3   5 - Strmčnik Jaka (52') 
   0 : 4   5 - Strmčnik Jaka (53') 
   0 : 5   5 - Strmčnik Jaka (60') 
   0 : 6   17 - Bezjak Tilen (65') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Šmartno 1928
    17 - Bezjak Tilen (62')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  32'     2 - Terbovšek Finkšt Aljaž
       14 - Bele Nejc
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  50'     7 - Pirečnik Rok Jože
       18 - Hudolin Oskar
  50'     3 - Vodovnik Tilen
       20 - Fajdiga Žak
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
7. krog 13.10.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 4
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 0
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0
NK Vojnik : Fosilum Šentjur 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan