Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 23.03.18
   TEKMA: Dravinja - NŠ NK Krško A 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  1  Obrul Nejc (V) 15.06.03
  3  Ratković Macuh Jaka 07.02.04
  4  Brence Rok 19.03.03
  5  Bilbija Petar 20.11.03
  6  Guček Žiga 18.03.03
  8  Primožič Matic 11.03.03
  10  Rak Aljaž (K) 28.04.03
  11  Selčan Nik 24.12.03
  14  Špes Marko 12.03.04
  16  Hribernik Luka 20.10.05
  17  Janžič Lan 12.01.05
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  1  Hajdinjak Jan (V) 14.12.04
  2  Jagodič Enej 23.07.04
  5  Cekaj Leonis 26.09.03
  6  Hodžič Ermin 04.12.03
  7  Medle Gregor 28.06.04
  8  Račič Gabrijel 20.02.03
  10  Valentinc Maj 13.04.03
  17  Pribožič Tim 17.11.04
  18  Zbašnik Jakob (K) 14.07.04
  19  Zupan Jure 14.05.04
  21  Lepšina Matic 14.05.04
  Rezervni igralci
  12  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  18  Ciglarič Žiga 07.11.05
  Rezervni igralci
  9  Abram Sani 06.11.04
  12  Urek Jan (V) 09.11.04
  20  Ficko Maj 29.08.04
   TRENER
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   NŠ NK Krško A
   Dvorančič Slaviša
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 1 6 - Guček Žiga (60')
   NŠ NK Krško A
   0 : 1   7 - Medle Gregor (15') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NŠ NK Krško A
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Ciglarič Žiga
       14 - Špes Marko
  50'     12 - Jelenko Žiga
       1 - Obrul Nejc
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Abram Sani
       21 - Lepšina Matic
  36'     12 - Urek Jan
       1 - Hajdinjak Jan
  36'     20 - Ficko Maj
       17 - Pribožič Tim
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan