Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 23.03.18
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Celje 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rogel Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  2  Bender Enej
  3  Biščan Denis
  5  Motoh Leon (K)
  6  Vodeb Anže
  7  Švegler Aljaž
  8  Medved Anže
  9  Saramati Erjonis
  11  Majer Oliver
  12  Krašovic Gašper (V)
  13  Tkavc Michell
  14  Leban Ambrož
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Kužnik Jaka (V)
  2  Brecl Anej
  3  Moljk Žiga
  4  Moljk Aljaž
  5  Malis Luka
  6  Šljivo Ermin
  7  Veber Tilen
  8  Trbežnik Amadej
  9  Veber Tim (K)
  10  Skok Andraž
  11  Gajanić Alex
  Rezervni igralci
  1  Močnik Aljaž (V)
  10  Gorenak Jon Nik
  15  Huzjak Nik
  16  Gobec Jan
  18  Juršinič Jurij
  Rezervni igralci
  12  Gradišek Anže (V)
  13  Lavtižar Lian
  14  Beltram Nik
  15  Kotnik Tian
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Gorenak Uroš
   NK Celje
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   NK Celje
   0 : 1   11 - Gajanić Alex (18') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    9 - Saramati Erjonis (32')
    7 - Švegler Aljaž (45')
   NK Celje
    11 - Gajanić Alex (45')
    7 - Veber Tilen (63')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Celje
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Huzjak Nik
       9 - Saramati Erjonis
  70'     16 - Gobec Jan
       14 - Leban Ambrož
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Beltram Nik
       8 - Trbežnik Amadej
  44'     15 - Kotnik Tian
       2 - Brecl Anej
  50'     13 - Lavtižar Lian
       5 - Malis Luka
  61'     12 - Gradišek Anže
       1 - Kužnik Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan