Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 9. krog 27.10.17
   TEKMA: Dravinja - Rudar Velenje 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  3  Ratković Macuh Jaka 07.02.04
  6  Guček Žiga 18.03.03
  7  Petan Obrul Alen (K) 22.02.03
  10  Rak Aljaž 28.04.03
  11  Ratej Patrik 24.01.03
  12  Obrul Nejc (V) 15.06.03
  14  Špes Marko 12.03.04
  15  Marčič Tomaž 20.09.04
  17  Janžič Lan 12.01.05
  19  Selčan Nik 24.12.03
  22  Mokotar Miha 05.02.05
   Rudar Velenje
Priimek in ime Rojen
  1  Plank Teo (V) 09.06.04
  5  Šodić Uroš (K) 04.05.04
  8  Muršič Gal 23.06.03
  17  Brinovšek Žiga 27.03.04
  18  Plešnik Jon 26.03.04
  21  Šlehta Nik 05.04.03
  22  Siočić Aid Denaj 07.05.04
  23  Škrobar Matej 21.01.04
  24  Meža Miha 16.08.04
  27  Kadrić Ajdin 12.05.04
  50  Bulajić Arne 16.06.03
  Rezervni igralci
  16  Levart Ambrož 22.05.05
  18  Hribernik Luka 20.10.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  Rezervni igralci
  3  Žunić Ajdin 25.06.03
  4  Alić Ermin 15.10.04
  25  Pejović Filip 14.04.03
   TRENER
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   Rudar Velenje
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 7 - Petan Obrul Alen (28')
   Rudar Velenje
   OPOMINJANI
   Dravinja
    7 - Petan Obrul Alen (50')
   Rudar Velenje
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  44'     20 - Dover Gregor
       14 - Špes Marko
  55'     18 - Hribernik Luka
       15 - Marčič Tomaž
  66'     16 - Levart Ambrož
       11 - Ratej Patrik
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  48'     4 - Alić Ermin
       23 - Škrobar Matej
  66'     3 - Žunić Ajdin
       27 - Kadrić Ajdin
  66'     25 - Pejović Filip
       22 - Siočić Aid Denaj
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan