Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 7. krog 14.10.17
   TEKMA: Rudar Velenje - NK Brežice 1919 A 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grabovac Daniel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  3  Žunić Ajdin
  5  Šodić Uroš (K)
  16  Krk Timotej
  18  Plešnik Jon
  19  Sadiković Jasmin
  22  Siočić Aid Denaj
  23  Škrobar Matej
  24  Meža Miha
  26  Pirečnik Nejc (V)
  27  Kadrić Ajdin
  50  Bulajić Arne
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  2  Lubšina Rašović Gregor
  3  Zlobko Filip
  5  Cerjak Nik
  6  Juhart Luka
  7  Črpič Jakob (K)
  8  Kukovica Luka
  9  Geč Nik
  11  Račič Tim
  13  Bajs Domen
  15  Hribar Leon
  Rezervni igralci
  28  Kuprešak Antonio
  31  Ibrahimović Dino
  Rezervni igralci
  4  Urek Luka
  17  Čurič Luka
   TRENER
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   Rudar Velenje
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   8 - Kukovica Luka (11') 
   0 : 2   7 - Črpič Jakob (19') 
   0 : 3   7 - Črpič Jakob (50') 
   0 : 4   7 - Črpič Jakob (58') 
   0 : 5   7 - Črpič Jakob (65') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
    27 - Kadrić Ajdin (67')
   NK Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  40'     31 - Ibrahimović Dino
       18 - Plešnik Jon
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
  45'     17 - Čurič Luka
       11 - Račič Tim
  45'     4 - Urek Luka
       15 - Hribar Leon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan