Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 7. krog 13.10.17
   TEKMA: Dravinja - NK Šmartno 1928 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Sedlarevič Zoran
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  3  Ratković Macuh Jaka
  4  Brence Rok
  5  Bilbija Petar
  6  Guček Žiga
  7  Petan Obrul Alen (K)
  8  Primožič Matic
  10  Rak Aljaž
  11  Ratej Patrik
  12  Obrul Nejc (V)
  15  Marčič Tomaž
  19  Selčan Nik
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V)
  4  Dogaris Jan (K)
  5  Strmčnik Jaka
  7  Pirečnik Rok Jože
  8  Kugonič Bini
  9  Dogaris Maj
  10  Primožič Nejc
  11  Jurinec Žan
  15  Vasle Žan Luka
  16  Bezjak Tilen
  18  Lenošek Urban
  Rezervni igralci
  17  Janžič Lan
  20  Dover Gregor
  22  Mokotar Miha
  Rezervni igralci
  12  Matjaž Žiga
  13  Vidmar David
  20  Fajdiga Žak
   TRENER
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   STRELCI
   Dravinja
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   15 - Vasle Žan Luka (41') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NK Šmartno 1928
    18 - Lenošek Urban (61')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Mokotar Miha
       15 - Marčič Tomaž
  52'     20 - Dover Gregor
       8 - Primožič Matic
  55'     17 - Janžič Lan
       7 - Petan Obrul Alen
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  35'     12 - Matjaž Žiga
       1 - Grašič Rok
  46'     20 - Fajdiga Žak
       7 - Pirečnik Rok Jože
  66'     13 - Vidmar David
       9 - Dogaris Maj
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan