Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 4. krog 22.09.17
   TEKMA: NK Šampion - Rudar Velenje 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime Rojen
  4  Flis Jakob 19.07.04
  7  Kocjančič Žak 03.07.03
  8  Lončar Žak 16.08.04
  9  Kocijan Blaž (K) 16.05.03
  10  Videčnik Urh 24.01.04
  11  Turk Jaka 23.08.04
  12  Žolgar Jean Luka (V) 23.04.04
  14  Kolar Jan 24.04.04
  15  Nerad Nejc 14.04.03
  18  Privošnik Luka 26.03.03
  20  Frece Filip 16.10.03
   Rudar Velenje
Priimek in ime Rojen
  0  Ferme Mark (V) 25.09.04
  4  Alić Ermin 15.10.04
  5  Šodić Uroš 04.05.04
  7  Ibrahimović Dino 24.08.04
  10  Škrobar Matej 21.01.04
  13  Hudournik Rok (K) 24.01.04
  15  Bulajić Arne 16.06.03
  16  Meža Miha 16.08.04
  17  Brinovšek Žiga 27.03.04
  18  Plešnik Jon 26.03.04
  24  Sadiković Jasmin 29.12.03
  Rezervni igralci
  1  Dimnik Nik (V) 20.03.04
  2  Teršek Tadej 22.08.03
  3  Krhlanko Tilen 28.07.04
  6  Jagodič Timotej 27.03.04
  13  Lipovšek Žan 12.02.04
  17  Potočnik Sergej 10.04.04
  Rezervni igralci
  6  Pavić Marcel 28.01.05
  14  Siočić Aid Denaj 07.05.04
  21  Bulajić Leon 10.03.05
   TRENER
   NK Šampion
   Golob Danilo
   Rudar Velenje
   Fenko Igor
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 14 - Kolar Jan (22')
   Rudar Velenje
   OPOMINJANI
   NK Šampion
   Rudar Velenje
    0 - Ferme Mark (15')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Potočnik Sergej
       14 - Kolar Jan
  44'     2 - Teršek Tadej
       9 - Kocijan Blaž
  49'     6 - Jagodič Timotej
       20 - Frece Filip
  52'     3 - Krhlanko Tilen
       4 - Flis Jakob
  66'     13 - Lipovšek Žan
       11 - Turk Jaka
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Siočić Aid Denaj
       4 - Alić Ermin
  44'     6 - Pavić Marcel
       7 - Ibrahimović Dino
  55'     21 - Bulajić Leon
       10 - Škrobar Matej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan