Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 3. krog 15.09.17
   TEKMA: Dravinja - NK Žalec 4 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  3  Ratković Macuh Jaka
  4  Brence Rok
  5  Bilbija Petar
  7  Petan Obrul Alen (K)
  9  Jeršin Anej
  10  Rak Aljaž
  11  Ratej Patrik
  12  Obrul Nejc (V)
  15  Marčič Tomaž
  17  Janžič Lan
  19  Mokotar Miha
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Sorec Jakob (V)
  2  Majcenovič Urh Gaber
  3  Kitak Marko
  4  Djaković Denis
  5  Kitak Matevž
  6  Fideršek Sebastian
  7  Bukovc Taj
  8  Jahdauti Edison (K)
  9  Lešnik Anže
  10  Štravs Luka
  11  Strojanšek Klemen
  Rezervni igralci
  8  Primožič Matic
  13  Levart Ambrož
  14  Petrič Anže
  21  Lipuš Mark
  Rezervni igralci
  13  Krk Maj
  14  Dežnikar Drobež Anže
  15  Perger Lipovšek Žan
  16  Jelen Škerlec Maj
  22  Petrak Zajc Vasja (V)
   TRENER
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   NK Žalec
   Brglez Grega
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 10 - Rak Aljaž (3')
   2 : 0 10 - Rak Aljaž (15')
   3 : 0 11 - Ratej Patrik (17')
   4 : 1 14 - Petrič Anže (68')
   NK Žalec
   3 : 1   10 - Štravs Luka (66') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NK Žalec
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Žalec
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  66'     14 - Petrič Anže
       15 - Marčič Tomaž
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Krk Maj
       6 - Fideršek Sebastian
  36'     16 - Jelen Škerlec Maj
       5 - Kitak Matevž
  44'     15 - Perger Lipovšek Žan
       11 - Strojanšek Klemen
  53'     14 - Dežnikar Drobež Anže
       7 - Bukovc Taj
  60'     22 - Petrak Zajc Vasja
       1 - Sorec Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan