Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 3. krog 15.09.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - NK Brežice 1919 A 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Grašič Rok (V) 31.12.03
  4  Dogaris Jan (K) 15.01.03
  5  Strmčnik Jaka 06.04.03
  6  Primožič Nejc 06.04.03
  7  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  8  Kugonič Bini 17.11.03
  9  Dogaris Maj 19.07.04
  11  Jurinec Žan 05.02.03
  15  Vasle Žan Luka 15.07.03
  16  Bezjak Tilen 15.06.03
  20  Fajdiga Žak 26.06.05
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V) 28.08.03
  2  Brkić Timotej 18.07.05
  3  Zlobko Filip 29.04.04
  5  Cerjak Nik 17.07.03
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Črpič Jakob (K) 13.09.03
  8  Kukovica Luka 14.02.03
  9  Geč Nik 15.02.04
  11  Račič Tim 14.03.03
  13  Bajs Domen 12.11.04
  17  Čurič Luka 11.04.04
  Rezervni igralci
  12  Matjaž Žiga 18.02.04
  13  Vindiš Gal 28.01.03
  18  Slemenšek Simon 06.03.03
  Rezervni igralci
  10  Hribar Leon 07.05.03
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 1 11 - Jurinec Žan (48')
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   11 - Račič Tim (38') 
   1 : 2   9 - Geč Nik (68') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
    4 - Dogaris Jan (70')
   NK Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Matjaž Žiga
       1 - Grašič Rok
  36'     18 - Slemenšek Simon
       20 - Fajdiga Žak
  58'     13 - Vindiš Gal
       15 - Vasle Žan Luka
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
  40'     10 - Hribar Leon
       2 - Brkić Timotej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan