Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 1. krog 01.09.17
   TEKMA: Rudar Velenje - NK Žalec 0 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  4  Plešnik Jon
  6  Turinek Lovro
  8  Šodić Uroš
  9  Ibrahimović Dino
  10  Škrobar Matej
  12  Pirečnik Nejc (V)
  13  Bulajić Arne
  15  Meža Miha
  16  Krk Timotej
  17  Brinovšek Žiga (K)
  20  Alić Ermin
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Sorec Jakob (V)
  2  Majcenovič Urh Gaber (K)
  3  Kitak Marko
  4  Djaković Denis
  5  Kitak Matevž
  6  Fideršek Sebastian
  7  Bukovc Taj
  8  Jahdauti Edison
  9  Lešnik Anže
  10  Štravs Luka
  11  Strojanšek Klemen
  Rezervni igralci
  1  Sadiković Jasmin
  18  Kuprešak Antonio
  Rezervni igralci
  12  Petrak Zajc Vasja (V)
  13  Krk Maj
  14  Dežnikar Drobež Anže
  15  Perger Lipovšek Žan
  19  Zupanc Jaka
   TRENER
   Rudar Velenje
   Švarc Denis
   NK Žalec
   Brglez Grega
   STRELCI
   Rudar Velenje
   NK Žalec
   0 : 1   7 - Bukovc Taj (11') 
   0 : 2   10 - Štravs Luka (35') 
   0 : 3   9 - Lešnik Anže (35') 
   0 : 4   9 - Lešnik Anže (48') 
   0 : 5   11 - Strojanšek Klemen (55') 
   0 : 6   9 - Lešnik Anže (57') 
   0 : 7   2 - Majcenovič Urh Gaber (61') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
   NK Žalec
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   NK Žalec
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Kuprešak Antonio
       6 - Turinek Lovro
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  43'     15 - Perger Lipovšek Žan
       8 - Jahdauti Edison
  46'     13 - Krk Maj
       5 - Kitak Matevž
  53'     12 - Petrak Zajc Vasja
       1 - Sorec Jakob
  53'     19 - Zupanc Jaka
       7 - Bukovc Taj
  53'     14 - Dežnikar Drobež Anže
       3 - Kitak Marko
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan