Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 18. krog 26.05.18
   TEKMA: NK.Laško-Pivovar - AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Tovornik Urban (V)
  4  Teršek Mohor
  5  Grbić Aleksandar
  6  Hrup Matic
  7  Muratović Belmin
  8  Ferlin Jakob (K)
  9  Beltram Tim
  10  Frece Lovro
  14  Babić Antonio
  15  Končan Jan
  16  Stević Dejan
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Dobnik Ivan
  4  Krulec Vid
  6  Hrastnik Martin (K)
  7  Fišer Valentin
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Gajšek Denis
  11  Korez Andraž
  12  Turnšek Sergej (V)
  17  Toplak Kristjan
  20  Novak Aljaž
  Rezervni igralci
  11  Bovha Anej
  17  Dermota Lovro
  22  Hrastnik Blaž
  Rezervni igralci
  1  Majer Leon (V)
  5  Strašek Matej
   TRENER
   NK.Laško-Pivovar
   Grbić Stanislav
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   STRELCI
   NK.Laško-Pivovar
   0 : 4 8 - Ferlin Jakob (62')AG
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   11 - Korez Andraž (15') 
   0 : 2   11 - Korez Andraž (32') 
   0 : 3   8 - Korošec Miha (60') 
   OPOMINJANI
   NK.Laško-Pivovar
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK.Laško-Pivovar
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Bovha Anej
       16 - Stević Dejan
  52'     17 - Dermota Lovro
       15 - Končan Jan
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  75'     5 - Strašek Matej
       7 - Fišer Valentin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan