Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 17. krog 22.05.18
   TEKMA: NK Rogaška TSM - NK.Laško-Pivovar 6 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Veselaj Arian
  6  Lešnik Aljaž
  7  Gobec Tomi
  8  Kuljići Denis
  10  Kramarič Niko
  15  Zavšek Urban
  16  Gajster Gal
  17  Kužnar Anže
  19  Ivanuš Alen
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime
  3  Privšek Nik Franci
  4  Teršek Mohor
  5  Grbić Aleksandar
  6  Hrup Matic
  7  Muratović Belmin
  8  Ferlin Jakob (K)
  10  Frece Lovro
  11  Bytyqi Endi
  14  Babić Antonio
  15  Končan Jan
  22  Hrastnik Blaž (V)
  Rezervni igralci
  2  Selimi Liridon
  3  Pinter Anže
  9  Podlesnik Medej
  11  Novak Patrik
  13  Šef Andraž
  18  Jeršečič Anže
  Rezervni igralci
  9  Beltram Tim
  16  Stević Dejan
  17  Dermota Lovro
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   NK.Laško-Pivovar
   Sevšek Jožef
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 10 - Kramarič Niko (17')
   2 : 0 7 - Gobec Tomi (18')
   3 : 0 4 - Kodelič Jan (28')
   4 : 0 7 - Gobec Tomi (40')
   5 : 0 17 - Kužnar Anže (72')
   6 : 0 10 - Kramarič Niko (77')
   NK.Laško-Pivovar
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   NK.Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  28'     11 - Novak Patrik
       16 - Gajster Gal
  41'     2 - Selimi Liridon
       5 - Veselaj Arian
  41'     18 - Jeršečič Anže
       19 - Ivanuš Alen
  45'     3 - Pinter Anže
       6 - Lešnik Aljaž
  58'     13 - Šef Andraž
       8 - Kuljići Denis
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  29'     16 - Stević Dejan
       22 - Hrastnik Blaž
  58'     9 - Beltram Tim
       14 - Babić Antonio
  69'     17 - Dermota Lovro
       6 - Hrup Matic
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan