Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 16. krog 12.05.18
   TEKMA: NK Žalec - KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zamernik Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Sorec Jakob (V)
  3  Seles Tim
  4  Štravs Luka
  5  Kujan Arne (K)
  6  Kitak Marko
  8  Lešnik Anže
  9  Majcenovič Urh Gaber
  10  Stanko Tilen
  11  Rančigaj Tadej
  19  Djaković Denis
  21  Zidar Klemen
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  3  Cverlin Blaž
  4  Jurak Jakob
  8  Jug Žiga
  9  Bezamovski Matic
  10  Klavžar Aljaž
  13  Kajba Alen
  14  Kajba Dejan
  18  Polak Matevž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  Rezervni igralci
  13  Pungaršek Urh
  14  Perger Lipovšek Žan
  16  Kragl Miha
  17  Kitak Janez
  26  Kočevar Matej
  Rezervni igralci
  28  Kranjčec Alen
  30  Agrež Sven
   TRENER
   NK Žalec
   Brglez Grega
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 4 - Štravs Luka (30')
   2 : 0 8 - Lešnik Anže (80')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    5 - Kujan Arne (52')
    4 - Štravs Luka (76')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    14 - Kajba Dejan (73')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  52'     17 - Kitak Janez
       21 - Zidar Klemen
  55'     16 - Kragl Miha
       10 - Stanko Tilen
  64'     26 - Kočevar Matej
       19 - Djaković Denis
  69'     14 - Perger Lipovšek Žan
       6 - Kitak Marko
  70'     13 - Pungaršek Urh
       4 - Štravs Luka
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  40'     28 - Kranjčec Alen
       1 - Jug Žan
  60'     30 - Agrež Sven
       13 - Kajba Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan