Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 13. krog 14.04.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Zamernik Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Dobnik Ivan
  3  Pevec Kevin
  4  Krulec Vid
  7  Fišer Valentin
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Gajšek Denis
  11  Hrastnik Martin (K)
  12  Turnšek Sergej (V)
  14  Korez Andraž
  20  Novak Aljaž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  3  Cverlin Blaž
  4  Jurak Jakob
  6  Posteržin Rok
  10  Klavžar Aljaž
  14  Kajba Dejan
  18  Polak Matevž
  23  Bah David
  24  Gubenšek Miha (K)
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
  Rezervni igralci
  15  Kolar Matjaž
  17  Toplak Kristjan
  Rezervni igralci
  9  Bezamovski Matic
  13  Kajba Alen
  21  Uršič Andrej
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 4 - Krulec Vid (38')
   2 : 0 10 - Gajšek Denis (39')
   3 : 0 10 - Gajšek Denis (46')
   4 : 0 10 - Gajšek Denis (51')
   5 : 0 10 - Gajšek Denis (69')
   6 : 0 10 - Gajšek Denis (72')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Toplak Kristjan
       20 - Novak Aljaž
  69'     15 - Kolar Matjaž
       14 - Korez Andraž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  60'     21 - Uršič Andrej
       34 - Jurak Matija
  60'     13 - Kajba Alen
       4 - Jurak Jakob
  60'     9 - Bezamovski Matic
       23 - Bah David
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan