Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 13. krog 14.04.18
   TEKMA: NK Rogaška TSM - NK Žalec 5 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime Rojen
  5  Veselaj Arian 03.05.02
  6  Lešnik Aljaž 05.10.01
  7  Gobec Tomi 05.07.01
  8  Novak Patrik 15.06.01
  9  Turnšek Val Miha 07.12.01
  10  Kramarič Niko (K) 16.10.01
  11  Turnšek Blaž 16.10.01
  12  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  14  Kuljići Denis 04.01.02
  15  Zavšek Urban 25.11.02
  18  Jeršečič Anže 12.11.02
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  1  Zidar Klemen (V) 08.10.01
  3  Seles Tim 27.02.02
  4  Jezernik Jan (K) 25.08.01
  5  Kujan Arne 06.06.02
  6  Kitak Janez 01.07.01
  8  Stojaković Jan 04.10.01
  9  Majcenovič Urh Gaber 15.08.03
  10  Lešnik Anže 28.02.03
  11  Rančigaj Tadej 14.12.02
  17  Artnik Šuster Domen 16.01.02
  22  Štravs Luka 15.05.04
  Rezervni igralci
  3  Pinter Anže 14.05.02
  13  Šef Andraž 30.11.02
  16  Gajster Gal 27.02.03
  17  Kužnar Anže 10.01.02
  19  Podlesnik Medej 09.03.03
  Rezervni igralci
  13  Pungaršek Urh 02.08.02
  14  Stenovec Matevž 07.07.03
  16  Fideršek Sebastian 03.11.03
  18  Bukovc Taj 21.09.03
  21  Stanko Tilen 30.09.02
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   NK Žalec
   Brglez Grega
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 11 - Turnšek Blaž (4')
   2 : 1 7 - Gobec Tomi (30')
   3 : 1 10 - Kramarič Niko (37')
   4 : 1 16 - Gajster Gal (42')
   5 : 2 7 - Gobec Tomi (60')11m
   NK Žalec
   1 : 1   10 - Lešnik Anže (20') 
   4 : 2   10 - Lešnik Anže (46') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   NK Žalec
    3 - Seles Tim (60')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   NK Žalec
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  23'     17 - Kužnar Anže
       8 - Novak Patrik
  41'     16 - Gajster Gal
       14 - Kuljići Denis
  43'     3 - Pinter Anže
       15 - Zavšek Urban
  50'     13 - Šef Andraž
       6 - Lešnik Aljaž
  53'     19 - Podlesnik Medej
       18 - Jeršečič Anže
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  6'     16 - Fideršek Sebastian
       17 - Artnik Šuster Domen
  52'     13 - Pungaršek Urh
       22 - Štravs Luka
  59'     18 - Bukovc Taj
       11 - Rančigaj Tadej
  63'     14 - Stenovec Matevž
       3 - Seles Tim
  67'     21 - Stanko Tilen
       6 - Kitak Janez
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan