Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 12. krog 07.04.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Rogaška TSM 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jurak Matija (V) 08.03.01
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  4  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  7  Posteržin Rok 21.05.01
  8  Bezamovski Matic 27.09.02
  9  Kajba Dejan 10.10.02
  10  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  11  Jug Žiga 30.01.02
  14  Polak Matevž 14.12.01
  15  Jurak Jakob 26.03.02
  17  Bah David 04.07.01
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime Rojen
  1  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  4  Kodelič Jan (K) 23.04.01
  5  Veselaj Arian 03.05.02
  6  Lešnik Aljaž 05.10.01
  7  Gobec Tomi 05.07.01
  9  Turnšek Val Miha 07.12.01
  10  Kramarič Niko 16.10.01
  11  Turnšek Blaž 16.10.01
  14  Kuljići Denis 04.01.02
  15  Zavšek Urban 25.11.02
  16  Gajster Gal 27.02.03
  Rezervni igralci
  2  Pirš Tim 12.08.03
  6  Kladušek Jan 24.06.03
  12  Kladušek Jožef 24.06.03
  13  Kajba Alen 10.10.02
  Rezervni igralci
  2  Selimi Liridon 03.07.02
  3  Pinter Anže 14.05.02
  8  Novak Patrik 15.06.01
  13  Šef Andraž 30.11.02
  17  Kužnar Anže 10.01.02
  18  Jeršečič Anže 12.11.02
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Rogaška TSM
   0 : 1   10 - Kramarič Niko (15') 
   0 : 2   4 - Kodelič Jan (30') 
   0 : 3   7 - Gobec Tomi (50') 
   0 : 4   7 - Gobec Tomi (69') 
   0 : 5   9 - Turnšek Val Miha (73') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    11 - Jug Žiga (43')
   NK Rogaška TSM
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    11 - Jug Žiga (58')
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Kajba Alen
       3 - Cverlin Blaž
  55'     6 - Kladušek Jan
       15 - Jurak Jakob
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Novak Patrik
       5 - Veselaj Arian
  41'     18 - Jeršečič Anže
       6 - Lešnik Aljaž
  41'     2 - Selimi Liridon
       16 - Gajster Gal
  55'     3 - Pinter Anže
       14 - Kuljići Denis
  61'     13 - Šef Andraž
       15 - Zavšek Urban
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan