Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 10. krog 04.04.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - Zreče 2 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  6  Posteržin Rok 21.05.01
  8  Jug Žiga 30.01.02
  10  Klavžar Aljaž 29.09.01
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  18  Polak Matevž 14.12.01
  23  Bah David 04.07.01
  24  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  34  Jurak Matija 08.03.01
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  2  Potočnik Žiga 17.05.02
  7  Belak-Vivod Nejc 14.02.01
  8  Podgrajšek Žan 30.07.01
  10  Rožič Gašper 28.10.01
  11  Bavrk Anel 18.02.01
  12  Pečečnik Urban (V) 21.01.02
  19  Višnar Alen 20.09.01
  20  Justinek Timotej 10.12.02
  21  Črešnar Alen 27.07.01
  23  Fridrih Žiga 23.07.01
  29  Laporšek Lovro (K) 01.03.01
  Rezervni igralci
  9  Bezamovski Matic 27.09.02
  13  Kajba Alen 10.10.02
  30  Agrež Sven 26.05.02
  Rezervni igralci
  3  Dečar Žiga 03.02.02
  17  Podgrajšek Žiga 04.02.02
  25  Boček Anže 08.01.03
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   Zreče
   Hohler Boštjan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 6 - Posteržin Rok (1')
   2 : 1 6 - Posteržin Rok (37')11m
   Zreče
   1 : 1   8 - Podgrajšek Žan (8') 
   2 : 2   21 - Črešnar Alen (56') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    8 - Jug Žiga (14')
    6 - Posteržin Rok (65')
   Zreče
    11 - Bavrk Anel (22')
    7 - Belak-Vivod Nejc (35')
    10 - Rožič Gašper (37')
    23 - Fridrih Žiga (70')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Zreče
    11 - Bavrk Anel (68')
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  73'     30 - Agrež Sven
       14 - Kajba Dejan
  79'     13 - Kajba Alen
       6 - Posteržin Rok
   Zreče
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Podgrajšek Žiga
       7 - Belak-Vivod Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan