Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 10. krog 03.04.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Rogaška TSM 1 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Dobnik Ivan
  4  Krulec Vid
  7  Fišer Valentin
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Gajšek Denis
  11  Hrastnik Martin (K)
  12  Majer Leon (V)
  17  Toplak Kristjan
  18  Korez Andraž
  20  Novak Aljaž
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Veselaj Arian
  6  Lešnik Aljaž
  7  Gobec Tomi
  9  Turnšek Val Miha
  10  Kramarič Niko
  11  Turnšek Blaž
  12  Hajder Vid (V)
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  19  Ivanuš Alen
  Rezervni igralci
  3  Kolar Matjaž
  5  Turnšek Sergej
  6  Strašek Matej
  Rezervni igralci
  2  Selimi Liridon
  3  Pinter Anže
  8  Novak Patrik
  13  Šef Andraž
  14  Kuljići Denis
  16  Gajster Gal
  18  Jeršečič Anže
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 10 - Gajšek Denis (43')
   NK Rogaška TSM
   1 : 1   7 - Gobec Tomi (64') 
   1 : 2   7 - Gobec Tomi (66') 
   1 : 3   19 - Ivanuš Alen (67') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Rogaška TSM
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  65'     5 - Turnšek Sergej
       11 - Hrastnik Martin
  70'     6 - Strašek Matej
       17 - Toplak Kristjan
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Kuljići Denis
       11 - Turnšek Blaž
  48'     16 - Gajster Gal
       17 - Kužnar Anže
  57'     8 - Novak Patrik
       9 - Turnšek Val Miha
  62'     2 - Selimi Liridon
       6 - Lešnik Aljaž
  69'     18 - Jeršečič Anže
       19 - Ivanuš Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan