Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 11. krog 28.03.18
   TEKMA: NK.Laško-Pivovar - KNK Odred Kozje - NK Imeno 5 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Vašl Patrik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  4  Teršek Mohor 21.11.02
  5  Grbić Aleksandar 07.02.01
  6  Hrup Matic 08.03.01
  8  Ferlin Jakob (K) 08.08.02
  9  Muratović Belmin 08.07.01
  10  Frece Lovro 18.10.01
  12  Bobnič Urban (V) 09.04.01
  14  Babić Antonio 14.06.01
  15  Končan Jan 24.11.02
  16  Stević Dejan 16.10.02
  17  Dermota Lovro 18.08.02
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  2  Bezamovski Matic 27.09.02
  4  Cverlin Blaž 22.09.01
  5  Jug Žiga 30.01.02
  7  Posteržin Rok 21.05.01
  9  Gubenšek Miha (K) 29.08.01
  10  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  12  Bah David 04.07.01
  13  Kajba Dejan 10.10.02
  17  Polak Matevž 14.12.01
  18  Jurak Matija 08.03.01
  Rezervni igralci
  3  Sevšek Peter 04.06.03
  7  Muratović Alen 04.04.01
  11  Bytyqi Endi 08.03.01
  18  Bovha Anej 24.05.03
  22  Hrastnik Blaž 22.09.02
  Rezervni igralci
  3  Uršič Andrej 04.03.01
  6  Kajba Alen 10.10.02
  11  Jurak Jakob 26.03.02
  15  Agrež Sven 26.05.02
  16  Gošek Gašper 09.08.01
   TRENER
   NK.Laško-Pivovar
   Grbić Stanislav
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK.Laško-Pivovar
   1 : 0 5 - Grbić Aleksandar (21')
   2 : 0 9 - Muratović Belmin (35')
   3 : 0 11 - Bytyqi Endi (48')
   4 : 0 5 - Grbić Aleksandar (57')
   5 : 0 18 - Bovha Anej (70')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   5 : 1   10 - Milčevski Tim Samuel (79') 
   OPOMINJANI
   NK.Laško-Pivovar
    14 - Babić Antonio (38')
    5 - Grbić Aleksandar (55')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK.Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  42'     11 - Bytyqi Endi
       17 - Dermota Lovro
  49'     7 - Muratović Alen
       10 - Frece Lovro
  54'     3 - Sevšek Peter
       15 - Končan Jan
  60'     18 - Bovha Anej
       4 - Teršek Mohor
  64'     22 - Hrastnik Blaž
       12 - Bobnič Urban
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  49'     3 - Uršič Andrej
       13 - Kajba Dejan
  49'     16 - Gošek Gašper
       2 - Bezamovski Matic
  53'     6 - Kajba Alen
       5 - Jug Žiga
  60'     11 - Jurak Jakob
       4 - Cverlin Blaž
  64'     15 - Agrež Sven
       17 - Polak Matevž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan