Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 8. krog 04.11.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Grabovac Daniel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Hercog Blaž (V) 06.09.03
  2  Rudež Nejc 16.08.02
  3  Svetina Luka 29.08.01
  4  Senica Žan 22.01.01
  5  Koštomaj Gašper 02.12.01
  6  Špes Blaž 02.12.01
  7  Rihter Tian 12.08.02
  8  Doberšek Nik 13.09.01
  9  Vodeb Teodor 08.01.01
  10  Vodeb Marcel (K) 26.05.01
  11  Oset Nejc 25.04.02
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Jurak Jakob 26.03.02
  6  Posteržin Rok (K) 21.05.01
  8  Jug Žiga 30.01.02
  9  Bezamovski Matic 27.09.02
  13  Kajba Alen 10.10.02
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  23  Bah David 04.07.01
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  30  Agrež Sven 26.05.02
  34  Jurak Matija 08.03.01
  Rezervni igralci
  13  Destovnik Luka 10.07.02
  14  Rogić Aleksandar 03.07.01
  15  Trobec Matic 16.04.02
  Rezervni igralci
  22  Kladušek Jožef 24.06.03
  28  Kranjčec Alen 28.02.02
  31  Kladušek Jan 24.06.03
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 0 9 - Vodeb Teodor (13')
   2 : 0 8 - Doberšek Nik (14')
   3 : 0 9 - Vodeb Teodor (44')
   4 : 0 4 - Senica Žan (46')
   5 : 1 14 - Rogić Aleksandar (70')
   6 : 2 15 - Trobec Matic (74')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   4 : 1   4 - Jurak Jakob (51') 
   5 : 2   6 - Posteržin Rok (72')  11m
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    8 - Jug Žiga (37')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Trobec Matic
       2 - Rudež Nejc
  60'     13 - Destovnik Luka
       3 - Svetina Luka
  64'     14 - Rogić Aleksandar
       7 - Rihter Tian
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  49'     28 - Kranjčec Alen
       30 - Agrež Sven
  60'     22 - Kladušek Jožef
       14 - Kajba Dejan
  63'     31 - Kladušek Jan
       4 - Jurak Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan