Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 9. krog 30.10.17
   TEKMA: Mons Claudius - KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 11 (2 : 3)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  3  Kitak Matej 29.11.03
  4  Križanec Nik 16.12.02
  5  Grašič Slavko 01.09.01
  6  Pažon Luka (K) 24.09.01
  8  Tepeš Žan 05.05.02
  9  Pavić Patrik Paris 19.09.01
  10  Završki Kristjan 23.08.01
  11  Zupanc Soni Raf 04.03.03
  12  Čančala Luka (V) 19.07.04
  15  Bele Dejan 31.03.01
  17  Tadej Galun 30.01.01
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jereb Valentin (V) 20.02.03
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  4  Jurak Jakob 26.03.02
  6  Posteržin Rok (K) 21.05.01
  8  Jug Žiga 30.01.02
  9  Bezamovski Matic 27.09.02
  13  Kajba Alen 10.10.02
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  18  Polak Matevž 14.12.01
  22  Kladušek Jožef 24.06.03
  34  Jurak Matija 08.03.01
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  23  Kladušek Jan 24.06.03
   TRENER
   Mons Claudius
   Ferčec Fredi
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 2 6 - Pažon Luka (21')
   2 : 2 17 - Tadej Galun (28')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   0 : 1   6 - Posteržin Rok (13') 
   0 : 2   8 - Jug Žiga (19') 
   2 : 3   8 - Jug Žiga (29') 
   2 : 4   18 - Polak Matevž (43') 
   2 : 5   6 - Posteržin Rok (45') 
   2 : 6   8 - Jug Žiga (47') 
   2 : 7   6 - Posteržin Rok (50') 
   2 : 8   8 - Jug Žiga (54') 
   2 : 9   18 - Polak Matevž (57') 
   2 : 10   6 - Posteržin Rok (60') 
   2 : 11   9 - Bezamovski Matic (68') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  57'     23 - Kladušek Jan
       4 - Jurak Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan