Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 7. krog 26.10.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - Mons Claudius 20 : 1 (9 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Grabovac Daniel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  3  Pevec Kevin 04.11.01
  4  Krulec Vid 07.08.01
  5  Majer Leon 11.01.01
  6  Kolar Matjaž 25.05.01
  7  Hrastnik Martin 24.07.01
  8  Korošec Miha 23.11.01
  9  Korez Nik 23.11.01
  10  Gajšek Denis 28.01.01
  12  Turnšek Sergej (V) 03.03.01
  17  Toplak Kristjan (K) 01.09.01
  18  Korez Andraž 18.03.02
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Milojić Zoran (V) 09.07.04
  3  Kitak Matej 29.11.03
  4  Križanec Nik 16.12.02
  5  Grašič Slavko 01.09.01
  6  Pažon Luka (K) 24.09.01
  7  Završki Kristjan 23.08.01
  8  Tepeš Žan 05.05.02
  9  Pavić Patrik Paris 19.09.01
  10  Čančala Luka 19.07.04
  11  Pažon Jure 22.01.03
  15  Bele Dejan 31.03.01
  Rezervni igralci
  11  Novak Aljaž 09.02.01
  20  Strašek Matej 06.03.03
  Rezervni igralci
  16  Tadej Galun 30.01.01
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   Mons Claudius
   Ferčec Fredi
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 10 - Gajšek Denis (4')
   2 : 0 10 - Gajšek Denis (11')
   3 : 0 6 - Kolar Matjaž (16')
   4 : 0 8 - Korošec Miha (17')
   5 : 0 18 - Korez Andraž (19')
   6 : 0 10 - Gajšek Denis (20')
   7 : 0 8 - Korošec Miha (23')
   8 : 0 10 - Gajšek Denis (28')
   9 : 1 10 - Gajšek Denis (36')
   10 : 1 18 - Korez Andraž (42')
   12 : 1 11 - Novak Aljaž (48')
   13 : 1 7 - Hrastnik Martin (56')
   14 : 1 18 - Korez Andraž (61')
   15 : 1 11 - Novak Aljaž (63')
   16 : 1 10 - Gajšek Denis (70')
   17 : 1 10 - Gajšek Denis (71')
   18 : 1 9 - Korez Nik (73')
   19 : 1 10 - Gajšek Denis (75')
   20 : 1 8 - Korošec Miha (79')
   Mons Claudius
   8 : 1   6 - Pažon Luka (29') 
   11 : 1   6 - Pažon Luka (46')  AG
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Mons Claudius
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Mons Claudius
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Novak Aljaž
       6 - Kolar Matjaž
  74'     20 - Strašek Matej
       17 - Toplak Kristjan
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan