Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 5. krog 25.10.17
   TEKMA: NK Rogaška TSM - Fosilum Šentjur 6 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime Rojen
  1  Murko Sebastjan (V) 22.04.01
  2  Selimi Liridon 03.07.02
  4  Kodelič Jan (K) 23.04.01
  5  Veselaj Arian 03.05.02
  7  Gobec Tomi 05.07.01
  9  Turnšek Val Miha 07.12.01
  10  Kramarič Niko 16.10.01
  11  Turnšek Blaž 16.10.01
  15  Zavšek Urban 25.11.02
  17  Kužnar Anže 10.01.02
  19  Ivanuš Alen 20.03.02
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Hercog Blaž (V) 06.09.03
  2  Rudež Nejc 16.08.02
  3  Svetina Luka 29.08.01
  4  Senica Žan 22.01.01
  5  Koštomaj Gašper 02.12.01
  6  Špes Blaž 02.12.01
  7  Rihter Tian 12.08.02
  8  Doberšek Nik 13.09.01
  9  Vodeb Teodor 08.01.01
  10  Vodeb Marcel (K) 26.05.01
  11  Oset Nejc 25.04.02
  Rezervni igralci
  3  Pinter Anže 14.05.02
  6  Lešnik Aljaž 05.10.01
  8  Novak Patrik 15.06.01
  13  Šef Andraž 30.11.02
  14  Kuljići Denis 04.01.02
  18  Šarlah Damir 28.01.01
  Rezervni igralci
  13  Destovnik Luka 10.07.02
  14  Rogić Aleksandar 03.07.01
  15  Trobec Matic 16.04.02
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 7 - Gobec Tomi (5')
   2 : 0 10 - Kramarič Niko (43')
   3 : 0 19 - Ivanuš Alen (64')
   5 : 0 14 - Kuljići Denis (70')
   6 : 1 8 - Novak Patrik (79')
   Fosilum Šentjur
   4 : 0   13 - Destovnik Luka (66')  AG
   5 : 1   14 - Rogić Aleksandar (73') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
    10 - Kramarič Niko (20')
    7 - Gobec Tomi (33')
    6 - Lešnik Aljaž (50')
   Fosilum Šentjur
    6 - Špes Blaž (20')
    4 - Senica Žan (39')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Lešnik Aljaž
       2 - Selimi Liridon
  55'     8 - Novak Patrik
       11 - Turnšek Blaž
  66'     14 - Kuljići Denis
       7 - Gobec Tomi
  70'     3 - Pinter Anže
       15 - Zavšek Urban
  74'     18 - Šarlah Damir
       17 - Kužnar Anže
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Rogić Aleksandar
       10 - Vodeb Marcel
  62'     13 - Destovnik Luka
       11 - Oset Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan