Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 7. krog 14.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Žalec 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jereb Valentin (V) 20.02.03
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  6  Posteržin Rok (K) 21.05.01
  8  Jug Žiga 30.01.02
  9  Bezamovski Matic 27.09.02
  13  Kajba Alen 10.10.02
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  18  Polak Matevž 14.12.01
  23  Bah David 04.07.01
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  34  Jurak Matija 08.03.01
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  1  Sorec Jakob (V) 17.03.03
  3  Seles Tim 27.02.02
  4  Jezernik Jan (K) 25.08.01
  6  Kitak Janez 01.07.01
  8  Stojaković Jan 04.10.01
  9  Majcenovič Urh Gaber 15.08.03
  10  Fideršek Sebastian 03.11.03
  11  Rančigaj Tadej 14.12.02
  14  Kitak Marko 28.02.03
  17  Kočevar Matej 08.10.02
  19  Lešnik Anže 28.02.03
  Rezervni igralci
  4  Jurak Jakob 26.03.02
  10  Deljić David 01.03.03
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  28  Kranjčec Alen 28.02.02
  30  Agrež Sven 26.05.02
  Rezervni igralci
  5  Kujan Arne 06.06.02
  13  Pungaršek Urh 02.08.02
  16  Djaković Denis 19.04.04
  18  Bukovc Taj 21.09.03
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK Žalec
   Brglez Grega
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 23 - Bah David (34')
   NK Žalec
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    9 - Bezamovski Matic (42')
   NK Žalec
    19 - Lešnik Anže (34')
    8 - Stojaković Jan (52')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Žalec
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     4 - Jurak Jakob
       14 - Kajba Dejan
  41'     21 - Uršič Andrej
       8 - Jug Žiga
  53'     10 - Deljić David
       13 - Kajba Alen
  61'     28 - Kranjčec Alen
       9 - Bezamovski Matic
  62'     30 - Agrež Sven
       34 - Jurak Matija
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  37'     16 - Djaković Denis
       10 - Fideršek Sebastian
  41'     18 - Bukovc Taj
       19 - Lešnik Anže
  61'     13 - Pungaršek Urh
       3 - Seles Tim
  70'     5 - Kujan Arne
       6 - Kitak Janez
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan