Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 7. krog 14.10.17
   TEKMA: NK Rogaška TSM - Zreče 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Veber Aleks
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Murko Sebastjan (V)
  2  Selimi Liridon
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Veselaj Arian
  7  Gobec Tomi
  9  Turnšek Val Miha
  11  Turnšek Blaž
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  19  Ivanuš Alen
   Zreče
Priimek in ime
  1  Črešnar Alen (V)
  2  Potočnik Žiga
  5  Operčkal Tomaž
  7  Stolliqi Halil
  8  Podgrajšek Žan
  10  Bavrk Anel
  11  Rožič Gašper
  17  Podgrajšek Žiga
  20  Justinek Timotej
  23  Fridrih Žiga
  29  Laporšek Lovro (K)
  Rezervni igralci
  3  Pinter Anže
  6  Lešnik Aljaž
  8  Bosnar Gotlin Tihomir
  10  Kramarič Niko
  18  Novak Patrik
  Rezervni igralci
  6  Dečar Žiga
  12  Pečečnik Urban
  21  Boček Anže
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   Zreče
   Hohler Boštjan
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 19 - Ivanuš Alen (30')
   2 : 0 7 - Gobec Tomi (75')
   Zreče
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   Zreče
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   Zreče
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Novak Patrik
       14 - Kuljići Denis
  67'     6 - Lešnik Aljaž
       2 - Selimi Liridon
  72'     3 - Pinter Anže
       19 - Ivanuš Alen
   Zreče
  Minuta  Igralec
  59'     21 - Boček Anže
       11 - Rožič Gašper
  79'     6 - Dečar Žiga
       5 - Operčkal Tomaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan