Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 4. krog 23.09.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Fridl Aleš
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  4  Jurak Jakob 26.03.02
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Posteržin Rok (K) 21.05.01
  8  Jug Žiga 30.01.02
  9  Bezamovski Matic 27.09.02
  10  Deljić David 01.03.03
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  18  Polak Matevž 14.12.01
  21  Uršič Andrej 04.03.01
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  3  Pevec Kevin 04.11.01
  4  Krulec Vid 07.08.01
  5  Trivič Tadej 12.06.02
  7  Novak Aljaž (K) 09.02.01
  8  Korošec Miha 23.11.01
  9  Korez Nik 23.11.01
  10  Gajšek Denis 28.01.01
  11  Hrastnik Martin 24.07.01
  12  Majer Leon (V) 11.01.01
  15  Toplak Kristjan 01.09.01
  20  Korez Andraž 18.03.02
  Rezervni igralci
  13  Kajba Alen 10.10.02
  23  Kladušek Jožef 24.06.03
  28  Kranjčec Alen 28.02.02
  29  Kladušek Jan 24.06.03
  34  Jereb Valentin 20.02.03
  Rezervni igralci
  17  Kolar Matjaž 25.05.01
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   10 - Gajšek Denis (5') 
   0 : 2   10 - Gajšek Denis (37') 
   0 : 3   10 - Gajšek Denis (55') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     34 - Jereb Valentin
       8 - Jug Žiga
  51'     23 - Kladušek Jožef
       21 - Uršič Andrej
  58'     29 - Kladušek Jan
       3 - Cverlin Blaž
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  66'     17 - Kolar Matjaž
       15 - Toplak Kristjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan