Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 4. krog 23.09.17
   TEKMA: NK Žalec - NK Rogaška TSM 1 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  1  Sorec Jakob (V) 17.03.03
  6  Seles Tim 27.02.02
  8  Pungaršek Urh 02.08.02
  9  Kitak Janez 01.07.01
  10  Stojaković Jan 04.10.01
  11  Kočevar Matej 08.10.02
  14  Rančigaj Tadej 14.12.02
  16  Kujan Arne (K) 06.06.02
  18  Glušić Nejc 25.08.02
  19  Artnik Šuster Domen 16.01.02
  21  Jezernik Jan 25.08.01
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime Rojen
  1  Murko Sebastjan (V) 22.04.01
  2  Selimi Liridon 03.07.02
  4  Kodelič Jan (K) 23.04.01
  5  Veselaj Arian 03.05.02
  7  Gobec Tomi 05.07.01
  9  Turnšek Val Miha 07.12.01
  10  Kramarič Niko 16.10.01
  14  Kuljići Denis 04.01.02
  15  Zavšek Urban 25.11.02
  17  Kužnar Anže 10.01.02
  19  Ivanuš Alen 20.03.02
  Rezervni igralci
  3  Lešnik Anže 28.02.03
  4  Kitak Marko 28.02.03
  13  Majcenovič Urh Gaber 15.08.03
  17  Kragl Miha 07.06.01
  Rezervni igralci
  3  Pinter Anže 14.05.02
  6  Lešnik Aljaž 05.10.01
  8  Bosnar Gotlin Tihomir 10.05.01
  13  Šef Andraž 30.11.02
  16  Gajster Gal 27.02.03
  18  Kastrati Ilirian 01.10.02
   TRENER
   NK Žalec
   Brglez Grega
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 5 13 - Majcenovič Urh Gaber (62')
   NK Rogaška TSM
   0 : 1   10 - Kramarič Niko (38') 
   0 : 2   15 - Zavšek Urban (42') 
   0 : 3   7 - Gobec Tomi (48') 
   0 : 4   19 - Ivanuš Alen (50') 
   0 : 5   7 - Gobec Tomi (52') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    16 - Kujan Arne (71')
   NK Rogaška TSM
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Majcenovič Urh Gaber
       8 - Pungaršek Urh
  41'     3 - Lešnik Anže
       10 - Stojaković Jan
  57'     4 - Kitak Marko
       19 - Artnik Šuster Domen
  61'     17 - Kragl Miha
       6 - Seles Tim
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Gajster Gal
       9 - Turnšek Val Miha
  50'     6 - Lešnik Aljaž
       10 - Kramarič Niko
  58'     3 - Pinter Anže
       4 - Kodelič Jan
  62'     8 - Bosnar Gotlin Tihomir
       2 - Selimi Liridon
  66'     18 - Kastrati Ilirian
       7 - Gobec Tomi
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan