Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 3. krog 16.09.17
   TEKMA: NK Rogaška TSM - KNK Odred Kozje - NK Imeno 8 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime Rojen
  1  Murko Sebastjan (V) 22.04.01
  4  Kodelič Jan (K) 23.04.01
  5  Veselaj Arian 03.05.02
  6  Lešnik Aljaž 05.10.01
  7  Gobec Tomi 05.07.01
  9  Turnšek Val Miha 07.12.01
  10  Kramarič Niko 16.10.01
  14  Kuljići Denis 04.01.02
  15  Zavšek Urban 25.11.02
  17  Kužnar Anže 10.01.02
  19  Ivanuš Alen 20.03.02
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jereb Valentin (V) 20.02.03
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  6  Posteržin Luka 09.01.03
  8  Jug Žiga 30.01.02
  13  Kajba Alen 10.10.02
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  15  Jurak Jakob 26.03.02
  19  Bezamovski Matic 27.09.02
  23  Bah David 04.07.01
  29  Milčevski Tim Samuel (K) 12.05.01
  34  Jurak Matija 08.03.01
  Rezervni igralci
  3  Pinter Anže 14.05.02
  11  Turnšek Blaž 16.10.01
  13  Šef Andraž 30.11.02
  16  Gajster Gal 27.02.03
  18  Kastrati Ilirian 01.10.02
  Rezervni igralci
  16  Drofenik Blaž 06.04.03
  18  Polak Matevž 14.12.01
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  28  Kranjčec Alen 28.02.02
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 14 - Kuljići Denis (5')
   2 : 0 19 - Ivanuš Alen (12')
   3 : 0 7 - Gobec Tomi (20')
   4 : 0 19 - Ivanuš Alen (42')
   5 : 0 7 - Gobec Tomi (45')
   6 : 0 7 - Gobec Tomi (52')
   7 : 0 15 - Zavšek Urban (66')
   8 : 0 15 - Zavšek Urban (69')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Turnšek Blaž
       9 - Turnšek Val Miha
  45'     13 - Šef Andraž
       14 - Kuljići Denis
  45'     16 - Gajster Gal
       4 - Kodelič Jan
  52'     3 - Pinter Anže
       19 - Ivanuš Alen
  61'     18 - Kastrati Ilirian
       7 - Gobec Tomi
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     28 - Kranjčec Alen
       8 - Jug Žiga
  45'     21 - Uršič Andrej
       14 - Kajba Dejan
  65'     16 - Drofenik Blaž
       34 - Jurak Matija
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan