Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 1. krog 07.09.17
   TEKMA: Zreče - KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Zamernik Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  1  Črešnar Alen (V) 27.07.01
  2  Potočnik Žiga 17.05.02
  7  Stolliqi Halil 20.10.01
  8  Podgrajšek Žan 30.07.01
  10  Belak-Vivod Nejc 14.02.01
  11  Bavrk Anel 18.02.01
  19  Višnar Alen 20.09.01
  20  Rožič Gašper 28.10.01
  23  Fridrih Žiga 23.07.01
  25  Justinek Timotej 10.12.02
  29  Laporšek Lovro (K) 01.03.01
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jereb Valentin (V) 20.02.03
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  6  Posteržin Rok (K) 21.05.01
  8  Jug Žiga 30.01.02
  13  Kajba Alen 10.10.02
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  18  Polak Matevž 14.12.01
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  23  Bah David 04.07.01
  28  Kranjčec Alen 28.02.02
  34  Jurak Matija 08.03.01
  Rezervni igralci
  6  Dečar Žiga 03.02.02
  12  Pečečnik Urban (V) 21.01.02
  17  Podgrajšek Žiga 04.02.02
  21  Boček Anže 08.01.03
  Rezervni igralci
  15  Jurak Jakob 26.03.02
  19  Bezamovski Matic 27.09.02
  30  Agrež Sven 26.05.02
   TRENER
   Zreče
   Hohler Boštjan
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 8 - Podgrajšek Žan (19')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   OPOMINJANI
   Zreče
    8 - Podgrajšek Žan (78')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Zreče
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  55'     17 - Podgrajšek Žiga
       2 - Potočnik Žiga
  66'     21 - Boček Anže
       19 - Višnar Alen
  79'     6 - Dečar Žiga
       10 - Belak-Vivod Nejc
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  55'     19 - Bezamovski Matic
       21 - Uršič Andrej
  66'     15 - Jurak Jakob
       18 - Polak Matevž
  76'     30 - Agrež Sven
       3 - Cverlin Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan