Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 18. krog 13.05.18
   TEKMA: Fosilum Šentjur - AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Kovačič Luka (V)
  3  Rihter Nejc
  5  Matoša Matic (K)
  7  Hrovat Alen
  9  Lončar Nejc
  12  Turnšek Urh
  15  Vervega Nejc
  17  Beltram Aljoša
  20  Vodeb Marcel
  23  Vodišek Žiga
  31  Koštomaj Gašper
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  3  Pekovšak Dejan
  4  Dobnik Ivan
  5  Gajšek Anže (K)
  7  Korošec Matic
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  11  Rep Tadej
  13  Lončar Gašper
  14  Fišer Valentin
  18  Hrastnik Martin
  22  Majer Leon (V)
  Rezervni igralci
  6  Fiket Filip
  11  Špes Blaž
  21  Rihter Tian
  29  Šolinc Alen
  Rezervni igralci
  2  Pevec Kevin
  10  Rezar Aleksandro
  17  Toplak Kristjan
  19  Korez Andraž
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 1 5 - Matoša Matic (14')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   11 - Rep Tadej (4') 
   1 : 2   14 - Fišer Valentin (84') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    7 - Hrovat Alen (65')
    29 - Šolinc Alen (90')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  58'     29 - Šolinc Alen
       15 - Vervega Nejc
  80'     21 - Rihter Tian
       9 - Lončar Nejc
  86'     11 - Špes Blaž
       20 - Vodeb Marcel
  90'     6 - Fiket Filip
       7 - Hrovat Alen
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  67'     19 - Korez Andraž
       5 - Gajšek Anže
  79'     10 - Rezar Aleksandro
       18 - Hrastnik Martin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan