Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 13. krog 25.03.18
   TEKMA: NK Vojnik - NK Šampion 0 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik: Šabec Nik
   2. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Hren Tian (V)
  3  Pinter Luka
  4  Agrež Jure Tilen
  8  Pliberšek Timon (K)
  9  Lončarevič Lan
  11  Rauter Vid
  15  Slavulj Dejan
  16  Stepišnik Luka
  19  Pešak Jan Aleks
  33  Wahibi Kamil
  69  Jovan Žiga
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Kolman Matija (V)
  2  Poboljšaj Anže
  3  Kolenc Zevnik Urh (K)
  4  Titovšek Denis
  5  Vengust Luka
  8  Imamović Denis
  9  Đaković Igor
  11  Pečovnik Lovro
  14  Goršič Kevin
  17  Žužek Žan Žak
  19  Vreže Žan
  Rezervni igralci
  17  Dobrotinšek Rok
  Rezervni igralci
  7  Marković Kristijan
  10  Klajnšek Grajžl Rok
  16  Rakar Michael
  18  Pesjak Gal
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NK Vojnik
   NK Šampion
   0 : 1   14 - Goršič Kevin (18') 
   0 : 2   14 - Goršič Kevin (31') 
   0 : 3   17 - Žužek Žan Žak (39') 
   0 : 4   14 - Goršič Kevin (44') 
   0 : 5   17 - Žužek Žan Žak (61') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Dobrotinšek Rok
       3 - Pinter Luka
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  24'     7 - Marković Kristijan
       8 - Imamović Denis
  46'     18 - Pesjak Gal
       5 - Vengust Luka
  46'     16 - Rakar Michael
       19 - Vreže Žan
  46'     10 - Klajnšek Grajžl Rok
       9 - Đaković Igor
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan